Bilgi

Fark Yaratın

Sevgiye paha biçilemez

Patiliköy’de sevgi ve ilgi bekleyen 700’den fazla can yolunuzu gözlüyor. Maddi gücünüz olmasa bile, bir sıcak dokunuş onlara yaşam enerjisi size de huzur verecektir. Kapımız sizlere her zaman açık! 🙂

Patiliköy üyeliği

AYLIK SADECE 1 (BİR) TL ile, Patiliköy üyeliği yaparak hem bize desteğinizi gösterebilir, hem de sosyal medyada görmediğiniz paylaşımlarımıza erişebilirsiniz. Ayrıca ödeyeceğiniz bu ücretle bir canın 2 GÜN boyunca karnının doymasını sağlamış olacaksınız.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

Günlük 1 TL çok şey değiştirir

Günlük sadece 1 TL düzenli bağış yaparak yaklaşık 2 AY BOYUNCA bir köpeğin karnını doyurabilirsiniz. Bu yardımı tüm Patiliköy dostları yapsa emin olun hiçbir can aç-susuz kalmaz ve bizler de ihtiyacı olan daha çok köpeğe yardımcı olabiliriz.

Bir köpeğin hayata tutunması için...

Hayatı boyunca türlü zorluklar çekmiş bir sokak hayvanı, yaklaşık olarak BİR BARDAK KAHVE ya da LİTRELİK GAZOZ fiyatı ile eşdeğer ücretteki bir mama ile bütün gün karnı tok ve mutlu yaşayabilir.

29-2

Tek 1 tane hamburger ücretine

Bir köpeğin 5 GÜN boyunca hayatta kalması için gereken mama bağışı yapılabilir.

Ücretsiz sahiplenebilirsin

Eğer bir can yoldaşı istiyorsan, onu gerçekten sevip ailenin bir bireyi olarak göreceksen, Patiliköy’deki yüzlerce candan istediğini TAMAMEN ÜCRETSİZ olarak sahiplenebilirsin.

Kullanmadığın eşyalar hayat kurtarsın

Patiliköy’deki canlar, kapalı alanlarda koltuk, halı, kilim, minder ve yataklarda yatmakta, böylelikle zeminden gelecek soğuktan korunmaya çalışmaktadır. Senin de kullanmadığın bu tür eşyaların varsa paylaşırsan, Patliköy’e çok faydası dokunacağını bilmelisin.

Onlara bir ev ver

Hayatları boyunca çok zor şartlarda yaşamış bir cana, küçük bir kulube bağışlayarak kendilerini özel ve mutlu hissetmelerini sağlayabilirsin. Bu hem çok dar bütçelerle yapılabilecek bir yardım, hem de manevi olarak çok anlam ifade eden bir destek olacaktır.

Beğen & Paylaş (Tamamen Ücretsiz)

Sadece sosyal medya hesaplarımızı beğenip paylaşarak daha çok insana ulaşmamıza yardımcı olabilirsin. Böylelikle onların yapacağı her bağış, vereceği her bir destekte sende bize yardım etmiş olursun.

D 2

Bir draje sakız fiyatına...

Günümüzde 6-7 TL gibi fiyatı olan bir draje sakız fiyatına Patiliköy’deki bir köpeğin tüm günlük gıda ihtiyacının karşılanabileceğini biliyor muydunuz?