Destek Ol

Biz hayatımızı can’ları kurtarmaya, yardım etmeye ve korumaya adadık.

Ancak sizlerin desteği olmadan 700’den fazla can’a bakmamız, her gün beslememiz, onları korumamız mümkün değil.

En ufak bir yardım bile bizim için çok büyük anlam ifade ediyor.

Aşağıdaki seçeneklerden istediğiniz birine tıklayarak siz de Patiliköy rüyasının devam etmesine katkıda bulunabilirsiniz!

Aylık sadece 1 TL ile Patiliköy’e desteğinizi gösterebilirsiniz.

Yılın 365 günü 700’den fazla can’ı besliyoruz. Bu nedenle kuru mama ve konserve mama en temel ve sürekli olarak ihtiyaç duyduğumuz şeylerin başında yer alıyor. Sadece 6TL’ye bile 1 kg mama bağışı yapabileceğinizi ve bir can’ı bütün gün tok tutabileceğinizi biliyor muydunuz?

Konserve ya da kuru mama bulamadığımızda ve kuru ekmek dağıtarak karınlarını doyurmaya çalışıyoruz. Daha ekonomik bir çözüm ve acil durumda hayati önem taşıyan bir çıkış yolu bizim için. İstediğiniz tavuk ürününden imkanınız olduğu kadar gönderebilirsiniz.

Dükkanınızdaki “artıklar” çok büyük bir keyifle tüketilir!

Şirketiniz için 700 can’ı doyurup korumaktan daha güzel bir sosyal sorumluluk projesi olabilir mi? 🙂

Yüzlerce cana bakmak, beslemek, kısırlaştırmak ve tedavi etmek gerçekten çok masraflı bir iş. Ve tüm bunları sizlerin desteği ile yapıyoruz. 10TL yardım bile bizim için çok büyük bir öneme sahip. İmkanınız elverdiği kadar bize yardım edip bu Patiliköy rüyasının devam etmesine siz de yardım edin. HİÇBİR KAR AMACIMIZ YOK, sadece şiddet görmüş, istenmeyen, aç, hasta ve yaralı canlara güzel bir hayat sunmak için bağışlarınızı kullanacağız.

Patiliköy’deki tüm canlar kısırlaştırılmış ve veteriner kontrolünde yaşayan canlardır. Düzenli olarak aşıları yapılır, hasta olanlar tedavi edilir ve elimizden geldiğince iyi bakılır. Ancak bütün bu süreçler ciddi bir veteriner gideri demek oluyor. Lütfen siz de bize yardım edin.

Facebook, Instagram ve Youtube da sayfalarımızı beğenerek daha çok insana ulaşmamıza yardımcı olabilir, daha büyük bir aile olmamızı sağlayabilirsiniz.

İnanıyoruz ki destek sadece maddi güç ile olmaz. Eğer bu güzel projenin bir parçası olmak istiyorsanız yeteneklerinizle de bize destek olabilirsiniz! Fotoğraf çekebilir, sanatsal çalışmalar yapabilir, tamirat-tadilatımıza yardımcı olabilir, evinizdeki eski eşyalarınızı getirebilir, hatta örgü bile yapabilirsiniz. Her türlü yardım burada çok büyük bir memnuniyetle kabul edilir. Şimdiden çok teşekkür ederiz! 🙂