Konserve Mama

Nereden alabilirim?

İsterseniz Patiliköy için oluşturulan mama kampanyasına da katılabilirsiniz:

Bu mama kampanyası, bizim daha önceden seçtiğimiz en uygun fiyatlı ve doğru mamayı, çok daha kolay bir şekilde alıp Patiliköy’e iletebilmeniz için hazırladığımız bir kampanyadır. Bu kampanyaya katıldığınızda, bağışladığınız mamalar hiçbir adres bilgisi girmeniz gerekmeden, doğrudan bize iletilmektedir.

İstediğiniz yerden alabilirsiniz. Patiliköy’ün adresini verdikten sonra mutlaka elimize ulaşacaktır.

Ancak önerdiğimiz birkaç siteyi sizlerle paylaşmak isteriz:

Hangi ürünü almalıyım?

Yılın her günü, düzenli olarak 700’e yakın Patiliköy sakini olan canı beslemekteyiz.

Yavru ya da yetişkin maması olarak, dilediğiniz üründen istediğiniz kadar köpek maması alabilirsiniz. Her gün beseleme yapıldığı için, sürekli olarak bu mamalara ihtiyaç duymaktayız.

Konserve mamalar, en besleyici mamalardan olduğu için Patiliköy sakinlerinin sağlıklı kalması için hayati öneme sahip ürünlerdir.

Ancak pahalı versiyonlarını değil, daha ekonomik ve daha çok canın faydalanabileceği mamaları seçmeniz önerilir. İçeriklerine göre mamaların genel özellikleri:

  • KUZU ETLİ YAŞ MAMALAR, en besleyici mamalardandır, bağışıklık sistemini güçlendirici ve sindirim sistemine yardımcı olabilen bir özelliği vardır.
  • DANA ETLİ YAŞ MAMALAR, hassas derili yetişkin canların beslenmesi için tercih edilebilir.

Patiliköy Mama Kapmanyası‘nda ise, DailyFood firması ile yaptığımız anlaşma ile, içeriğini bizim seçtiğimiz, daha çok Patiliköy sakininin faydalanabilmesi için uygun olduğunu düşündüğümüz mamalar seçilmiştir.

Patiliköy'e nasıl gönderebilirim?

Patiliköy Mama Kampanyası‘na katıldığınızda, bağış yaptığınız mamalar, herhangi bir adres bilgisi girmeniz gerekmeden, mamayı satan firma tarafından Patiliköy’e gönderilecektir.

Eğer kendiniz, başka bir alışveriş sitesinden mama almak istiyorsanız, ya da aldığınız mamaları kendiniz teslim etmek istiyorsanız:

 

 Alıcı : Patiliköy Doğayı Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği

Kendiniz Getirmek İstiyorsanız Adres : Ahiboz Mah. Küme Evleri No:317, 06830 Gölbaşı Ankara, TÜRKİYE

Kargo İle Göndermek İsterseniz Adres(Çünkü Patiliköy’e Kargo Getirilemiyor): Akdere Mah. 386 Sok. 4/16 Akdere, Mamak/ANKARA

 Telefon : 

  • T : 0 (553) 455 43 52 – Volkan KOÇ
  • T : 0 (507) 428 91 28 – Canan KAPAN KOÇ

 

adresine mamaları gönderebilir ya da bizi ziyaret ederken verebilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz, Patiliköy’deki yüzlerce canı çok mutlu etmiş olacaksınız 🙂